Zajímavosti

Deník Toma Raddla pro fanoušky Harryho Pottera

Deník Toma Raddla
Deník Toma Raddla

Jsem teprve na začátku a už se mi líbí. Harry Potter. „Ti lidé tady ho nikdy nepochopí! Bude slavný – stane se z něj legenda – vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se dnešnímu dni jednou říkalo Den Harryho Pottera – o Harrym se budou psát knihy – každé dítě v našem světě bude znát jeho jméno!“ prohlásila profesorka McGonagallová.

A každé dítě bude chtít černý hábit, špičatou čapku, zimní plášť se stříbrnými sponami, kouzelnickou hůlku z krámu pana Ollivandera, sadu skleněných nebo křišťálových lahviček, Příručku kouzelných slov a zaklínadel, Tisíc kouzelnických bylin a hub, sovu NEBO kočku NEBO žábu, i když ta už dávno není v módě. Košťata, na ta si počkají až do druhého ročníku Školy čar a kouzel, protože v prvním nejsou povolena.

A ti starší? Starší duše okouzlené fantazií zatouží po deníku. Po deníku Toma Raddla. Jeho repliku z filmové adaptace knihy Harry Potter a Tajemná komnata ještě donedávna prodával FantasyObchod.cz. Deník měl kožený přebal, kovové rožky a plastické jméno. Zákazníkům se moc líbil, někteří ho vylepšili. Třeba zase bude skladem. Že vás to vůbec nezajímá? V tom případě patříte k odkouzleným nudným mudlům!

Leave your comment

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.