Czech

Můj papírový betlém (a papírová Paříž)

Jsem trochu mimo. Už za týden bude po Vánocích, ale já se ještě nedostala do pohádkové nálady. Loni to bylo o dost lepší. Co si zkusit začít hrát? Chce to papír, pastelky, vodovky nebo voskovky a… papírový betlém od Joela!

Made by Joel: Paper City Nativity Scene
Photo by Joel

Byl jednou jeden tatínek, který se jmenoval Joel. Měl tři děti a moc je miloval. Tak moc, že jim často vyráběl hračky. Z papíru, ale i jiného materiálu. Jednou jim nakreslil papírový betlém. A co bylo dál?

Inu, děti betlém milovaly a hodně si s ním vyhrály, takže tatínkovi nezbylo než kreslit nové a nové postavy – anděly, pastýře, ovečky… Leč dětem to pořád bylo málo, a když byly na cestách, po betlému se jim stýskalo. Tatínek jim teda vyrobil speciální papírový betlém na cesty.

Made by Joel: Paper City Nativity Scene
Photo by Joel

Že jim tak trochu závidíte? Ale jděte. Joel byl chytrý. Všechny hračky naskenoval, uložil a sdílel s lidmi po celém světě. Každou postavičku – od Ježíška až po ovečku si můžete stáhnout, vytisknout, vybarvit a vystřihnout i vy.

Ever since childhood, I’ve always enjoyed seeing the different Nativity sets displayed around the holidays. This year, I finally tried making my own Paper City style Nativity Scene to share with everyone. I had a great time playing around with different designs, and I think it will be fun to color in, too! – Joel

Ještě víc než papírový betlém se mi líbí papírová Paříž – s Vítězným obloukem, katedrálou Notre-Dame, Eiffelovkou i cukrárnou. Takže toužíte-li sami nebo s dětmi objevovat Paříž, směle do toho. Hlavně si na to oblečte něco překrásného. Třeba růžové šaty se zlatými flitry. Mimochodem, tohle je příspěvek s číslem 100!

Leave your comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.