Soutěž

3+1 balíček knih. Supršpicaparáda!

Speciální rukou psané a ilustrované vydání Malého prince nebo biblická MANAMANA série z nakladatelství Meander. Vyhrajte úžasné knihy pro děti!

Vánoční punč 2017

Třetí blesková soutěž Vánočního punče 2017 je tady!

Zapojte se, hrajte a vyhrajte krásné knihy pro děti, omalovánky, pohlednice, záložky…

Vánoční punč, tedy sérii soutěží o kopec knih, vymyslely:

Aby to bylo ještě zajímavější, vzaly letos do party: Báru z Orvokki’s Blog, Zdenku z Mimi malá knihomilka a mě — Petru z Bookworm’s Diary. Každá z nás pro vás vymyslela soutěž. Tady je ta má.

O co hrajeme?

Balíček pro cestovatele
Atlas omalovánky: Vymaluj si celý svět! věnovalo do soutěže vydavatelství Mladá fronta. K omalovánkám přibalím sadu barevných tužek a pohlednice s krásnými ilustracemi Petra Horáčka, které nám věnovalo nakladatelství Pinwheels. Vyzdobte je a pošlete kamarádům, kteří žijí na druhém konci světa!

Atlas omalovánky
Prozkoumejte a vymalujte země, zvířata, lidi i slavné památky.

Balíček pro klasiky
Malý princ, jedno z nejvydávanějších děl světové literatury v nevídaném provedení, jsme pro vás získali z nakladatelství Práh. K Malému princi přibalím roztomilý obal na knihu od ivitko, aby se knihy neničily, a něžnou záložku by myyna.

Malý princ
Malý princ přepsaný a ilustrovaný Věrou Jandourkovou. Foto: Práh
Malý princ
Kniha je vázána v hrubém plátně s mnohačetnou ražbou. Foto: Práh

Balíček pro dobrodruhy
Objevte tajemství světů, které se skrývají pod zemí nebo pod hladinou moře! Slovenskou verzi oboustranné knihy Pod zemí, pod vodou vydalo nakladatelství Slovart. Ke knize přibalím tetovací obrázky od Kresky.sk a květinovou záložku by myyna.

Pod zemou, pod vodou
Pod zemou, pod vodou. Nový titul od tvůrců oblíbené knihy Mapy manželů Mizielinských.

Bonusový balíček: biblická MANAMANA série z nakladatelství Meander
Stvoření světa, Archa Noemova, Přechod Rudým mořem, Desatero přikázání, David a Goliáš, Jonáš a velryba. 6 biblických příběhů, které převyprávěla Ivana Pecháčková tak, aby jim rozuměly malé děti. Drobné knížky ilustrovalo 6 mladých výtvarníků.

Manamana
Starý a Nový zákon pro děti. Foto: Nakladatelství Meander

Chcete je? Můžete je mít

Stačí se zúčastnit této soutěže a mít štěstí.

Napište mi do soboty 16. prosince správnou odpověď na otázku:

Z jaké knihy je tento trpaslík?

Trpaslík
© Jiří Trnka

a) Dlouhá cesta
b) Zahrada
c) Putování za švestkovou vůní aneb Pitrýsek neboli Strastiplné osudy pravého trpaslíka

Nápověda: Je to snad jediná kniha pro děti, ve které se strašlivě moc nadává. („Vy darebáci, nosáči, ušáci, břicháči, hlaváčci, ocásci, nosáčci, naháčci…“)

Odpověď pište do tohoto formuláře

Jména výherců zveřejním v neděli 17. prosince na facebookové stránce Bookworm’s Diary. Vyhrává každá 30. správná odpověď, ovšem výherci můžou být jen čtyři.

Pozor! V tuto chvíli se soutěží i na blozích Malý pampúch a Čítajme si spolu. Sledujte nás všech 6 na Facebooku — Čítajme si spolu, Knihy dětem, Malý pampúch, Mimi malá knihomilka, Orvokki’s Blog, Bookworm’s Diary — a hrajte o knihy pro děti. Ještě pořád můžete!

Knihy do soutěže Vánoční punč 2017 věnovali:

Sponzoři